r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Ruszyła rejestracja na Security Days 5

Strona główna Aktualności

Rozpoczęła się rejestracja uczestników zainteresowanych udziałem w piątej już edycji turnieju Security Days.

Przypomnijmy, że turniej organizuje Młodzieżowe Towarzystwo Informatyczne, celem imprezy jest promowanie tematyki bezpieczeństwa systemów informatycznych, a w szczególności świadomości zagrożeń wynikających z niewłaściwej konfiguracji systemów.

Organizatorzy zapraszają do udziału w turnieju wszystkich pasjonatów informatyki oraz audytorów sieci komputerowych, administratorów bezpieczeństwa informacji, administratorów sieci komputerowych, specjalistów ds. bezpieczeństwa, osoby zainteresowane zabezpieczeniami i audytem systemów informatycznych.

Turniej zostanie rozegrany wg sprawdzonej w poprzednich edycjach formuły, gdzie uczestnik Security Days 5 wcieli się w rolę kandydata na stanowisko audytora bezpieczeństwa wirtualnej firmy z branży finansowej Top$ecurity. Zadaniem zawodnika będzie wykazanie się wiedzą z zakresu audytu bezpieczeństwa w co najmniej w jednym z dwóch obszarów: bezpieczeństwa informacji (zgodność z normą PN-ISO/IEC 27001:2007) i bezpieczeństwo aplikacji internetowych.

W dniach 10-14 września zostanie rozegrany internetowy etap ogólnopolskiego turnieju. Rejestracja będzie możliwa do 9 września. Więcej informacji można uzyskać pod adresem www.securitydays.pl.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.