r   e   k   l   a   m   a
reklama

Ruszyła zbiórka na Armikrog, grę w stylu The Neverhood

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Niedawno Doug TenNapel, twórca niezapomnianej plastelinowej gry komputerowej The Neverhood, zapowiadał nowy projekt w podobnych klimatach artystycznych i oto ruszyła zbiórka na Armikrog. Postanowił połączyć siły z wybitnie znającym się na animacji zespołem Pencil Test Studios, by wspólnymi siłami ulepić graczom przygodówkę. Na ekipę czuwającą nad grą składa się obecnie większość osób odpowiedzialnych za dzieje Klaymena z 1996 roku.

Kosmiczny podróżnik Tommynaut rozbija się wraz ze swoim kosmicznym psem na dziwnej planecie i pojmany trafia do tytułowej fortecy Armikrog. Jeśli gracze chcą się dowiedzieć, co będzie dalej, muszą otworzyć portfele — do zgromadzenia jest 900 tysięcy dolarów (większość z tego pójdzie oczywiście na plastelinę i przygotowanie scenerii oraz wszystkich postaci). Ukończona produkcja pojawi się na rynku bez DRM. Tak jak wiele niezależnych projektów ostatnimi czasy, powstaje w oparciu o technologię Unity. Szykowane są wersje Windows, Mac oraz Linux tytułu.

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieTest najlepszych telewizorów na Mundial