r   e   k   l   a   m   a
reklama

Ruszyła zbiórka na nową grę James Pond, ale będzie też przeróbka Codename Robocod

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Zgodnie z tym, co obiecywał Chris Sorell, twórca serii James Pond, ruszyła zbiórka na realizację kolejnej odsłony przygód popularnego przed laty rybiego agenta. Producenci celują minimum w 100 tysięcy funtów szterlingów, żeby móc rozpocząć przygotowania do działania. Nie ukrywają, że w tej chwili nie mają nic, poza dobrymi chęciami i to wyłącznie od fanów rozpikselowanej postaci zależy, czy zaliczy ona udanie powrót.

Niezależnie od wyników akcji wiadomo już jednak, że przynajmniej jedna gra z Jamesem Pondem w niedalekiej przyszłości się pojawi. Na PC, PS Vitę, 3DS-a, Wii U, PS3 oraz PlayStation 4, Xboksa 360, Xboksa One, a także sprzęty pod kontrolą systemów iOS i Android konkurencyjna ekipa System 3 zapowiedziała przeróbkę Codename Robocod. Premiera planowana jest na początek przyszłego roku. W przypadku edycji gry na urządzenia przenośne chodzi o nieco usprawniony pierwowzór, ale konsolowcy z komputerowcami doświadczą pełnego odtworzenia klasyka, w nowej szacie graficznej.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSzef Wykopu o cenzurze w Internecie: Czujemy się zmuszeni do ucieczki z Unii