r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Ruszyły beta-testy GaduGadu 10

Strona główna Aktualności

O autorze

Zgodnie z zapowiedzią, firma GG Network SA udostępniła wersję beta komunikatora Gadu-Gadu 10.

Gadu-Gadu 10 zostanie zintegrowane z pozostałymi usługami producenta. W oczy rzuca się nowy pasek z informacjami z niedawno uruchomionego portalu internetowego gadu-gadu.pl. Ponadto użytkownik może skorzystać z usługi Gadu Foto, która pozwala tworzyć galerie zdjęć z poziomu komunikatora. Od teraz użytkownik będzie mógł prościej wgrać swój avatar z kamerki internetowej lub stworzonych przy pomocy kreatora serwisu CentrumAvatarow.pl. Nowością jest również możliwość wspólnych gier ze swoimi znajomymi. Komunikator będzie również automatycznie synchronizował kontakty z serwerem.

Ulepszono również mechanizmy bezpieczeństwa. Użytkownik będzie mógł zaszyfrować swój profil i zabezpieczyć go innym hasłem, niż tym przypisanym do numeru GG. Komunikator będzie również powiadamiał o nowych aktualizacjach. Tak jak Nowe Gadu-Gadu, wersja beta korzysta z biblioteki Qt. Producent równocześnie z wydaniem wersji beta dla systemu Windows zapowiedział wydanie wersji dla systemu Mac OS X oraz Linux.

r   e   k   l   a   m   a

Wersję beta komunikatora Gadu-Gadu 10 można pobrać poziomu naszego vortalu, z działu PROGRAMY -> Internet i Komunikacja -> Komunikatory internetowe. Użytkownicy, którzy nie zarejestrowali się w programie beta-testów są pozbawieni nowych funkcjonalności. Przypominamy również, że oprogramowanie jest w wersji testowej i może pracować niestabilnie.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.