r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Ruszyły testy beta przeglądarkowej wersji komunikatora Signal

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Jednym z najpopularniejszych komunikatorów, których twórcy skupiają się na anonimowości i prywatności użytkownika, jest Signal. Liczbę swoich użytkowników zawdzięcza on zapewne w dużej mierze rekomendacjom Edwarda Snowdena. Wkrótce komunikator ma się stać prawdziwie multiplatformowy. Rozpoczęto bowiem testy beta wersji Signala uruchamianej w oknie przeglądarki.

Nie jest to jednak otwarta beta, nie uniknięto także pewnych ograniczeń w funkcjonalności. Dołączyć do testów, czy raczej próbować dołączyć, można na blogu Signala. Pierwszym problemem może stanowić kolejka złożona z blisko 20 tys. chętnych. Swoje miejsce na liście można jednak przesuwać w górę poprzez rozpowszechnianie wśród znajomych linka, który zostaje wygenerowany po rejestracji w testach.

Więcej o metodach, dzięki którym Signal ma zapewniać anonimowość i szyfrowanie, pisaliśmy przy okazji premiery aplikacji na Androida. Wersja przeglądarkowa oferuje te same możliwości, jednak komunikacja jest w tym przypadku możliwa tylko z użytkownikami właśnie androidowej aplikacji.

r   e   k   l   a   m   a

Nie jest znany jak dotąd harmonogram kolejnych etapów rozwoju przeglądarkowego Signala, twórcy nie powiadomili także o ewentualnym otwarciu bety w niedalekiej przyszłości. W oczekiwaniu w ogonku można oczywiście korzystać z aplikacji mobilnej. Wersja na Androida i iOS-a jest dostępna w naszej bazie oprogramowania.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.