Ryanair – Najniższe ceny Ryanair – Najniższe ceny 3.100.1

Strona główna Android Podróże i transport Połączenia lotnicze
Pobierz program
lub zeskanuj:

Ryanair – Najniższe ceny to oficjalna aplikacja linii lotniczych. Program ułatwia podróże samolotami przewoźnika, pozwalając sprawdzić rozkład lotów, kupić bilet i odprawić się przez internet, a także wynająć hotel lub samochód w miejscu, do którego się udajemy. Znajdziemy w nim również informacje o promocjach cenowych, które pozwolą tanio polecieć do wielu zakątków Europy.

Program przeznaczony jest dla osób, które planują podróż z Ryanairem. Jego największym atutem jest fakt, że pozwala załatwić przez internet wiele formalności związanych z wyprawą. W aplikacji wyszukamy interesujące nas połączenie (wraz z datą przylotu oraz ewentualnej podróży powrotnej) i kupimy bilet, odprawimy się i pobierzemy kartę pokładową. Możemy również sprawdzić status lotów przewoźnika - wg daty lub wg numeru wybranego lotu.

Aplikacja zawiera też opcje, które ułatwią życie już po podróży. Za jej pomocą można bowiem skorzystać z dodatkowych usług Ryanair: wynajmu hotelu oraz samochodu. Tym zadaniom poświęcone są osobne kategorie w menu bocznym, wysuwanym z lewej strony ekranu.

Ponadto, w aplikacji znajdziemy rozwiązanie, które usprawni proces zakupu rezerwacji i przygotowania podróży. Każdą rezerwację można przypisać do profilu użytkownika w usłudze MyRyanair.com. Gdy zostanie wprowadzona rezerwacja pierwszeństwa wejścia na pokład samolotu, cena automatycznie pojawi się na wyskakującym ekranie w aplikacji.

Ryanair – Najniższe ceny to dobrze wykonany, estetyczny program, z łatwym do opanowania interfejsem. Zawiera wszystkie informacje potrzebne pasażerowi linii lotniczych Ryainair.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!