SAIP SAIP 1.10.12-3dde56af

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Inne programy do komunikacji
Pobierz program
lub zeskanuj:

SAIP to oficjalna aplikacja francuskiego rządu, informująca o klęskach żywiołowych, zagrożeniu bezpieczeństwa publicznego oraz alertach terrorystycznych.

Program czerpie z danych o lokalizacji urządzenia i przesyła informacje o zagrożeniu, jeśli na danym obszarze podniesiono alert. Wybrane, interesujące użytkownika lokalizacje można też dodać ręcznie: program pozwala skonfigurować do ośmiu miejsc. Gdy dojdzie do sytuacji zagrożenia (np. do ryzyka zamachu terrorystycznego), na smartfonie lub tablecie zostanie wyświetlony alert. Ponadto, aplikacja oferuje poradniki informujące, jak zachować się w zależności od charakteru danego zagrożenia, umożliwia też wysłanie wiadomości do serwisów społecznościowych, potwierdzające brak zagrożenia dla zdrowia lub życia użytkownika.

Aplikacja pracuje w tle i do poprawnego działania nie wymaga aktywności użytkownika. Program oferuje komunikaty dostarczane w dwóch językach: angielskim i francuskim.

Wadą aplikacji jest mało stabilne działanie, na niektórych wersjach Androida program SAIP zatrzymuje się po uruchomieniu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!