SAMozatrudnienie SAMozatrudnienie 20.1

Strona główna Windows Firma Pakiety do prowadzenia firmy
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

SAMozatrudnienie to oprogramowanie do kompleksowej obsługi jednoosobowej działalności gospodarczej, kierowane do osób będącymi płatnikami VAT lub zwolnionych z tego podatku, które rozliczają się na podstawie KPiR lub ryczałtu.

Wśród sporej ilości funkcji programu jako najistotniejsze wymienić należy opcje prowadzenia Książki Przychodów i Rozchodów lub rozliczanie na podstawie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych, rejestru sprzedaży i zakupów VAT sporządzanego metodą memoriałową miesięczną, memoriałowo-kwartalną i kasową, z uwzględnieniem obrotów z kilku źródeł.

SAMozatrudnienie umożliwia wystawianie wszelakiego rodzaju dokumentów sprzedażowych - faktur (RR, MP, marża, wewnętrzna, taxi), faktur masowych, dokumentów korygujących, rachunków, WZ i paragonów. Z jego poziomu przygotujemy i wyślemy drogą elektroniczną deklaracje VAT-7, a także deklaracje rozliczeniowe ZUS (DRA i RSA).

Aplikacja pozwala prowadzić ewidencję wyposażenia firmy, zarządzać tzw. kilometrówka (także dla kilku pojazdów) oraz kontrolować płatności i rozliczenia. Nie zabrakło również modułu kartoteki kontrahentów i magazynu.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 60 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!