SAPPHIRE TriXX SAPPHIRE TriXX 6.8.0

Strona główna Windows Narzędzia Testowanie i diagnostyka
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

SAPPHIRE TriXX to darmowe narzędzie przygotowane z myślą o użytkownikach kart graficznych firmy SAPPHIRE.

Dzięki wykorzystaniu SAPPHIRE TriXX możemy na bieżąco monitorować zachowanie GPU, a także podkręcić kartę graficzną, o ile zajdzie taka potrzeba. Aplikacja wyświetla szczegółowe informacje na temat posiadanego układu, w tym jego nazwę, liczbę i typ pamięci, rodzaj interfejsu, liczbę shaderów, taktowanie, wersję sterownika i nie tylko. Poza tym użytkownik może dowiedzieć się, z jaką częstotliwością oraz temperaturą pracuje jego GPU oraz zmienić prędkość działania wentylatora.

SAPPHIRE TriXX pozwala na zapisywanie ustawień w wybranych grach, dzięki czemu nie musimy konfigurować ich przed każdym uruchomieniem danej produkcji. Warto jednak pamiętać, że liczba niestandardowych profili została ograniczona do pięciu, ale na tym nie koniec, bo w SAPPHIRE TriXX znajdziemy także dwa inne tryby działania: wysoka wydajność oraz cicha praca.

W razie jakichkolwiek problemów, SAPPHIRE TriXX umożliwi nam zapisanie raportów do pliku, dzięki czemu łatwiej będzie nam zlokalizować ewentualne usterki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!