SCP: Containment Breach 1.3.11

Strona główna Windows Gry Przygodowe
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

SCP: Containment Breach to darmowa gra przygodowa z perspektywy pierwszej osoby wyprodukowana przez studio Poeregalis.

Akcja rozgrywa się na terenie tajnego laboratorium wypełnionego pogrążonymi w mroku korytarzami oraz pomieszczeniami. Jak nietrudno się domyślić, celem zabawy w SCP: Containment Breach jest nie tylko przetrwanie, ale również znalezienie drogi ucieczki. Aby to zrobić, musimy eksplorować poszczególne lokacje, szukając w nich ukrytych przejść, wskazówek i nie tylko.

SCP: Containment Breach zostało skonstruowane w taki sposób, by straszyć gracza za pomocą niepokojącej atmosfery budowanej dzięki umiejętnej grze światła i cienia, a także klimatycznej ścieżki dźwiękowej.

Warto dodać, że SCP: Containment Breach oferuje cztery stopnie trudności, w tym jeden, który umożliwia zdefiniowanie parametrów rozgrywki zgodnie z preferencjami użytkownika. Jeśli nigdy wcześniej nie graliśmy w horrory, powinniśmy wybrać najłatwiejszy poziom umożliwiający zapisywanie postępów w dowolnym momencie.

Rozpoczynając swoją przygodę z SCP: Containment Breach należy pamiętać, że mamy tutaj do czynienia z dziełem niezależnej ekipy, która nie dysponowała wielkimi środkami, dlatego też oprawa graficzna produkcji, choć jest w pełni trójwymiarowa, pozostawia wiele do życzenia.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!