r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

SD Download Manager 2.0.1.9

Strona główna Windows Internet i komunikacja Akceleratory pobierania plików
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

SD Download Manager to niewielki i bardzo prosty w obsłudze menadżer pobierania plików, wspierający protokoły HTTP, HTTPS oraz FTP.

Już na pierwszy rzut oka widać, ze twórca aplikacji ponad interfejs graficzny postawił implementację funkcji i narzędzi mających za zadanie usprawnienie pobierania danych z Internetu. Znajdziemy wśród nich opcje wznawiania pobierania plików, segmentowanie (podział pliku na mniejsze części) w celu przyspieszenia pobierania, kolejkowania danych do ściągnięcia oraz harmonogramu zadań, umożliwiającego pobieranie danych o zadanej godzinie.

r   e   k   l   a   m   a

Nie zabrakło także integracji SD Download Managera ze schowkiem systemowym (automatyczne inicjowanie pobierania gdy skopiujemy link do pliku), wsparcia dla pobierania danych z lokalizacji wymagających autoryzacji oraz obsługi przekierowań i serwerów proxy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
kamil004   9 #2 31.01.2015 14:27

przetestuje zaraz, obecnie download ninja na pokladzie ale cos przestalo mi pokazywac okienko ze skopiowanym linkiem do pliku.

E... jednak podziekuje, nie przekonuje mnie to.

Autor edytował komentarz.
Spioszek1985   12 #1 31.01.2015 00:22

Interfejs prosty, ale okienko pobierania w 90% przypomina mi IDMa :)

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.