SD Download Manager SD Download Manager 2.0.1.9

Strona główna Windows Internet i komunikacja Akceleratory pobierania plików
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

SD Download Manager to niewielki i bardzo prosty w obsłudze menadżer pobierania plików, wspierający protokoły HTTP, HTTPS oraz FTP.

Już na pierwszy rzut oka widać, ze twórca aplikacji ponad interfejs graficzny postawił implementację funkcji i narzędzi mających za zadanie usprawnienie pobierania danych z Internetu. Znajdziemy wśród nich opcje wznawiania pobierania plików, segmentowanie (podział pliku na mniejsze części) w celu przyspieszenia pobierania, kolejkowania danych do ściągnięcia oraz harmonogramu zadań, umożliwiającego pobieranie danych o zadanej godzinie.

Nie zabrakło także integracji SD Download Managera ze schowkiem systemowym (automatyczne inicjowanie pobierania gdy skopiujemy link do pliku), wsparcia dla pobierania danych z lokalizacji wymagających autoryzacji oraz obsługi przekierowań i serwerów proxy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!