SDExplorer 3.1.0.859

Strona główna Windows Dodatki Rozszerzenia programów
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

SDExplorer (dawniej SkyDrive Explorer) to niewielkie rozszerzenie do Eksploratora Windows, które umożliwia odczyt i zapis plików przechowywanych na internetowym dysku OneDrive bez pośrednictwa przeglądarki.

Po instalacji dodatku i zalogowaniu się w usłudze, dysk OneDrive pojawia się w oknie Komputer i można z nim pracować na podobnych zasadach, jak z urządzeniami przenośnymi podłączonymi do komputera - w dowolnym kierunku kopiować pliki, zmieniać ich nazwę, usuwać i organizować w foldery. SDExplorer pozwala też łatwo skopiować do schowka adres URL do danego pliku (np. w celu udostępnienia go innym).

Dodatkowe funkcje wersji Advanced (płatnej)

Oprócz wersji bezpłatnej producent udostępnia także wersję testową edycji Advanced (płatnej), która zawiera kilka dodatkowych funkcji. Przede wszystkim możliwe jest otwieranie plików bezpośrednio z wirtualnego dysku OneDrive (bez potrzeby wcześniejszego kopiowania ich na dysk lokalny), przenoszenie plików pomiędzy dwoma zdalnymi folderami oraz zmiana typu folderu i jego opcji udostępniania.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!