r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

SEGA dalej rozdaje gry, tym razem między innymi Condemned i Binary Domain

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Akcje towarzyszące zmaganiom strategów w gry firmy SEGA, nazwanych dumnie Make War Not Love, trwają w najlepsze. Dla kolekcjonerów dobrych i darmowych tytułów komputerowych najważniejsza w tym wszystkim jest nie walka o bezpłatne DLC dla WH40K: Dawn of War II, Total War: Atilla czy Company of Heroes 2, ale pakiety kodów na Steam, które można tutaj pozyskać. Nie zapomnijcie o drugiej turze rozdawnictwa.

Przypomnijmy, że przed kilkoma dniami w pierwszym rzucie dodać do kolekcji można było klasyczny automatowy hit Golden Axe, platformówkę Hell Yeah! Wrath of the Dead Rabbit oraz kultowe w pewnych kręgach Jet Set Radio. Zgodnie z zapowiedziami, teraz dołożono do tego bardzo niedocenioną futurystyczną strzelankę Binary Domain, tak zwaną chodzoną bijatykę Streets of Rage II, a także całkiem niezły horror Condemned: Criminal Origins. Zmienił się jednak przy tym sposób aktywacji produkcji na Steam.

O ile wcześniej wystarczyło po prostu kliknąć Zainstaluj przy którejś z promocyjnych pozycji w sklepie, aby automatycznie stać się posiadaczem wszystkich z paczki, teraz należy podać działający adres poczty elektronicznej. Tym samym wstępnie wyraża się również chęć otrzymywania informacji od firmy SEGA, niekoniecznie już w związku z trwającą akcją Make War Not Love. Po raz kolejny godzimy się na wieści drogą elektroniczną klikając w odnośnik w podesłanej wiadomości. Potem pozostaje tylko czekać na same kody do wklepania. Nie przyjdą natychmiast. Trzeba będzie poczekać.

r   e   k   l   a   m   a

Zdradzono oczywiście od razu tytuły, których możemy spodziewać się po trzeciej turze globalnej wojny, a więc w nadchodzącą sobotę wieczorem. W skład zestawu wejdzie lekko przykurzona strzelanka 2D Gunstar Heroes, niezła graficznie, a do tego nie taka stara gra akcji Renegade Ops, a także całkiem krwawy projekt Viking: Battle for Asgard. Jeśli ktoś śledził promocje, łącznie stanie się posiadaczem dziewięciu całkiem zajmujących dzieł, a do tego pamiętajcie o okazjonalnych promocjach na wybrane produkty Segi. Aż 80% taniej powinno udać się kupić przykładowo RPG Alpha Protocol.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.