r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

SEGA skorzysta na tym, że Atlus robi dobre gry RPG. Być może wrócą dawne marki

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Pesymiści zakładali pewnie, że po tym jak Atlus znalazł się w rękach firmy SEGA, ta stłamsi nieco zapędy ambitnego dewelopera, ale jak pokazują ostatnie zapowiedzi, wydaje się być wprost przeciwnie. Seria Persona jest dalej prężnie rozwijana, zaś dokonania Japończyków w temacie RPG według wydawcy wspaniale dopełniają jego ofertę. SEGA stale stara się przecież mieć gry z szerokiego zakresu gatunków.

Co więcej, obecni opiekunowie Atlusa bardzo by chcieli, żeby kiedyś zespół spróbował wziąć na warsztat którąś z dawno zapomnianych marek firmy SEGA, niegdyś bardzo popularną. Otwierają przed nim skarbiec własności intelektualnej, zarazem jednak do niczego nie zmuszając. Czas pokaże. Na pewno byłoby w czym wybierać. Na razie niemniej żadnych konkretnych planów na kontynuacje czy restarty nie ma.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.