reklama

SEGA wraca na rynek sprzętu — szykują się stylowe laptopy

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Nie każdy pewnie pamięta, że wydająca gry firma SEGA niegdyś konkurowała z Sony czy Nintendo na konsolowym polu — niezapomniane Sega Genesis, Saturn oraz Dreamcast to właśnie jej dzieła. Po latach przerwy w robieniu sprzętu kierownictwo zdecydowano się powrócić do tematu, zapowiadając na razie wyłącznie na Japonię serię... laptopów SEGA NOTE PC. Komputery dostępne w czterech konfiguracjach będą oczywiście dosyć drogie.

Nie płaci się jednak głównie za to, co w środku, lecz przede wszystkim za pewien powrót do przeszłości. Dzięki wymiennym elementom obudowy można upodobnić laptopa do Segi Mega Drive/Genesis (wersja ciemnoszara), Segi Saturn (grafitowa), Dreamcasta (jasne srebro) lub zwyczajnie pochwalić się byciem fanem firmy SEGA dzięki jej logotypowi na błękitnej klapie. Poza tym mamy do czynienia z edycją mocno limitowaną i to tak, że jeżeli nie zbierze się na komputery odpowiednia liczba zamówień, wtedy nie ujrzą one zupełnie światła dziennego...

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama