r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

SERENDIPITY na weekend

Strona główna AktualnościROZRYWKA

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy SERENDIPITY - ciekawą produkcję logiczną 3D z elementami zręcznościowymi, w której przyjdzie zetknąć się nam z szeregiem ekwilibrystycznych układanek przygotowanych przez twórców projektu.

Gracz porusza się w abstrakcyjnym świecie wypełnionym różnego rodzaju kolorowymi bryłami. Czepiając się ich boków przy pomocy specjalnego lasera jest on w stanie przemierzać kolejne obszary danej planszy.

Każda z figur reaguje inaczej na połączenia z nią i posiada własne przeznaczenie. Najważniejsze zdają się być kule, dzięki którym możemy odkrywać kolejne obrazy przybliżające nas stopniowo do zakończenia układu. Bardzo ważne są również żółte trójkąty, ponieważ serwują nam przejażdżkę w niedostępne tereny, gdzie znajduje się drogocenna plazma, którą należy skrzętnie kolekcjonować. Po zakończeniu każdego z układów możemy sprawdzić jej aktualny stan w menu głównym w prawym, górnym rogu ekranu. Chodzi o możliwie szybkie i sprawne wypełnienie gazem znajdującego się tam pola.

r   e   k   l   a   m   a

Oprócz wspomnianych elementów logicznych czy też czysto zręcznościowych występujących w grze, mamy też do czynienia ze zwykłym „szczęśliwym trafem”, a mianowicie w trakcie rozgrywki dochodzimy nagle do oczekiwanego rozwiązania wcale się go nie spodziewając. W wielu przypadkach należy odstawić logikę na bok i pomyśleć w sposób nierzeczywisty, a na pozytywne efekty nie trzeba będzie długo czekać.

SERENDIPITY to ciekawa propozycja dla osób potrafiących nie tylko szybko myśleć i przewidywać, ale także dla tych, którzy potrafią wyłamać się z narzuconych reguł i schematów. Osobliwy klimat oraz różnorodność rozgrywki to dodatkowe atuty tej wartej uwagi łamigłówki.

Grę SERENDIPITY można pobrać w dziale: Programy -> Gry -> Logiczne.

Zapraszamy do zabawy!

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.