reklama

SHARE it

Strona główna Windows Phone Narzędzia
Pobierz program
lub zeskanuj:

SHAREit: File Sharing,Transfer to aplikacja służąca do przesyłania i odbierania plików w wielu formatach.

Po zainstalowaniu, program prosi nas o utworzenie konta, bez którego nie sposób korzystać z usługi. Możemy wybrać własny nick oraz zdjęcie profilowe - do wyboru mamy komiksowe ikony dostępne w aplikacji, możemy również zrobić zdjęcie aparatem w urządzeniu lub wybrać fotografię z pamięci smartfonu lub tabletu. Później program przeskanuje nasz system i sprawdzi, czy mamy wystarczająco dużo wolnego miejsca w pamięci, by płynnie przesyłać pliki. Jeśli nie, zasugeruje użycie wbudowanego modułu czyszczenia plików - śmieci.

Później możemy zająć się przesyłaniem plików. Aplikacja radzi sobie z dokumentami, filmami, zdjęciami, muzyką, pozwala też przesyłać aplikacje. Chcąc wysłać dane, wybieramy użytkownika dostępnego na "radarze", klikamy "Wyślij" i gotowe, w podobny sposób działa też odbieranie plików. Wszystkie przesłane i pobrane materiały są wyświetlone w osobnym polu w aplikacji, w kategorii "Historia".

Co ciekawe, do transferu danych program nie potrzebuje ani połączenia Wifi, ani dostępu do mobilnego internetu. Twórcy aplikacji przekonują, że SHAREit działa ok. 200 razy szybciej niż przesyłanie przez Bluetooth.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 17.03.2016 22:12

Czyżby ostatnie zdanie oznaczało że to tajna technologia obcych?,ojejjjj.

reklama