r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

SHAREit - Connect & Transfer 2.7.88

Strona główna iOS Narzędzia Przesyłanie plików

SHAREit: File Sharing,Transfer to aplikacja służąca do przesyłania i odbierania plików w wielu formatach. Program przeznaczony jest zarówno na iPhone'y, jak też na iPady.

Galeria programu

Po zainstalowaniu, program prosi nas o utworzenie konta, bez którego nie sposób korzystać z usługi. Możemy wybrać własny nick oraz zdjęcie profilowe - do wyboru mamy komiksowe ikony dostępne w aplikacji, możemy również zrobić zdjęcie aparatem lub wybrać fotografię z pamięci urządzenia.

Później możemy zająć się przesyłaniem plików. Aplikacja radzi sobie z dokumentami, filmami, zdjęciami, muzyką, pozwala też przesyłać aplikacje. Chcąc wysłać dane, wybieramy użytkownika dostępnego na "radarze", klikamy "Wyślij" i gotowe, w podobny sposób działa też odbieranie plików. Wszystkie przesłane i pobrane materiały są wyświetlone w osobnym polu w aplikacji, w kategorii "Historia".

Co ciekawe, do transferu danych program nie potrzebuje ani połączenia Wifi, ani dostępu do mobilnego internetu. Twórcy aplikacji przekonują, że SHAREit na urządzeniach z systemem operacyjnym iOS działa ok. 40 razy szybciej niż przesyłanie danych za pomocą Bluetooth.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.