SHAREit - Connect & Transfer SHAREit - Connect & Transfer

Strona główna iOS Narzędzia Przesyłanie plików
Pobierz program
lub zeskanuj:

SHAREit: File Sharing,Transfer to aplikacja służąca do przesyłania i odbierania plików w wielu formatach. Program przeznaczony jest zarówno na iPhone'y, jak też na iPady.

Po zainstalowaniu, program prosi nas o utworzenie konta, bez którego nie sposób korzystać z usługi. Możemy wybrać własny nick oraz zdjęcie profilowe - do wyboru mamy komiksowe ikony dostępne w aplikacji, możemy również zrobić zdjęcie aparatem lub wybrać fotografię z pamięci urządzenia.

Później możemy zająć się przesyłaniem plików. Aplikacja radzi sobie z dokumentami, filmami, zdjęciami, muzyką, pozwala też przesyłać aplikacje. Chcąc wysłać dane, wybieramy użytkownika dostępnego na "radarze", klikamy "Wyślij" i gotowe, w podobny sposób działa też odbieranie plików. Wszystkie przesłane i pobrane materiały są wyświetlone w osobnym polu w aplikacji, w kategorii "Historia".

Co ciekawe, do transferu danych program nie potrzebuje ani połączenia Wifi, ani dostępu do mobilnego internetu. Twórcy aplikacji przekonują, że SHAREit na urządzeniach z systemem operacyjnym iOS działa ok. 40 razy szybciej niż przesyłanie danych za pomocą Bluetooth.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!