SHOUTcast DNAS SHOUTcast DNAS 2.5.5.733

Strona główna Windows Multimedia Inne programy multimedialne
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

SHOUTcast DNAS to program dla użytkowników, którzy chcieliby otworzyć własną stację radiową online.

Narzędzie zostało wyposażone we wszystkie opcje niezbędne do rozpoczęcia wspomnianej działalności. SHOUTcast DNAS pozwala bowiem na strumieniowanie utworów oraz głosu prowadzącego daną audycję za pośrednictwem SHOUTcast 2.0. Oprócz tego możemy udostępniać swoim słuchaczom rozmaite metadane, dzięki którym będą oni mogli zobaczyć okładki albumów oraz nazwy poszczególnych utworów.

SHOUTcast DNAS do działania wymaga posiadania własnego serwera. Nie trzeba obawiać się, że jakiekolwiek informacje do naszego konta zostaną przechwycone, bowiem w aplikacji musimy zdefiniować nie jedno, ale dwa hasła: zabezpieczające dostęp do panelu administracyjnego oraz streamingu.

SHOUTcast DNAS posiada bardzo minimalistyczny, webowy interfejs, co oznacza, że do obsługi rozmaitych parametrów własnej stacji wystarczy przeglądarka internetowa.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!