SKI TRACKS - GPS TRACK RECORDER SKI TRACKS - GPS TRACK RECORDER

Strona główna iOS Zdrowie i aktywność Inne dyscypliny sportowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Ski Tracks to przydatna aplikacja dla narciarzy i osób jeżdżących na snowboardzie. Pozwala na wygodne rejestrowanie naszych tras i analizę danych.

Autorzy chwalą się także bardzo dobrym czasem pracy na baterii. Aplikacja działająca w tle ma nie obciążać zbytnio naszego telefonu. Gdy poziom baterii będzie niski dodatkowo sama zakończy rejestrowanie, aby nie pozbawić nas możliwości korzystania z urządzenia. Do poprawnego działania nie wymaga połączenia z siecią

W przeciwieństwie do wielu konkurencyjnych rozwiązań nie wymaga od nas także zakładania konta. Zaraz po uruchomieniu jest gotowa do startu. Dzięki pracy w tle, możemy dalej spokojnie korzystać z telefonu. Dodatkowo Ski Tracks może odtwarzać muzykę z naszej kolekcji iTunes.

Z aplikacji będą zadowoleni miłośnicy statystyk i analiz. Nie tylko zbiera wiele informacji o naszej trasie, ale również przedstawia je w czytelnej formie. Do tego oferuje analizę danych oraz opcję dodawania zdjęć. Wyniki możemy nie tylko zapisać na później, ale również udostępnić.

Drobne zastrzeżenia można mieć do interfejsu, choć intuicyjny nie zachwyca wykonaniem. To jednak tylko drobny szczegół. Program nie posiada darmowej wersji testowej, ale pełna wersji to wydatek niecałego euro.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!