SKIraport.PL SKIraport.PL 1.0.1

Strona główna iOS Podróże i transport Informatory turystyczne
Pobierz program
lub zeskanuj:

SKIraport to aplikacja dla miłośników jeżdżenia na nartach po polskich stokach. Zawiera dane o blisko 70 ośrodkach i 120 wyciągach. Do tego zestaw przydatnych informacji, w tym pogodowych.

Ekran główny programu składa się z 3 części: wszystkie ośrodki, ulubione oraz mapa. W menu znajdziemy także opcje logowania na nasze konto oraz skorzystania z karnetów.

Ośrodki możemy przeszukiwać klasycznie za pomocą wyszukiwarki, jak i korzystając z mapy albo listy. Na ekranie głównym widnieje skrót informacji pogodowych z danymi ważnymi dla narciarzy. Pogoda pochodzi z bardzo dobrze ocenianego serwisu Yr.no.

Wybierając konkretną placówkę otrzymamy szereg szczegółowych informacji. Jego dane z możliwością szybkiego kontaktu, cennik i noclegi, mapę dojazdu, komentarze innych użytkowników, czy też możliwość skorzystania z pobliskich kamer. Do tego informacje o pobliskich stokach. Wszystko co niezbędne by zorientować się w warunkach dojazdy jak i wypoczynku.

Aplikacja SKIraport dostępna jest za darmo. Każdy kto myśli o zimowym wyjeździe na Polskie stoki powinien mieć ją w swoim telefonie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!