r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

SKIraport.PL 1.0.1

Strona główna iOS Podróże i transport Informatory turystyczne

SKIraport to aplikacja dla miłośników jeżdżenia na nartach po polskich stokach. Zawiera dane o blisko 70 ośrodkach i 120 wyciągach. Do tego zestaw przydatnych informacji, w tym pogodowych.

Ekran główny programu składa się z 3 części: wszystkie ośrodki, ulubione oraz mapa. W menu znajdziemy także opcje logowania na nasze konto oraz skorzystania z karnetów.

r   e   k   l   a   m   a

Ośrodki możemy przeszukiwać klasycznie za pomocą wyszukiwarki, jak i korzystając z mapy albo listy. Na ekranie głównym widnieje skrót informacji pogodowych z danymi ważnymi dla narciarzy. Pogoda pochodzi z bardzo dobrze ocenianego serwisu Yr.no.

Wybierając konkretną placówkę otrzymamy szereg szczegółowych informacji. Jego dane z możliwością szybkiego kontaktu, cennik i noclegi, mapę dojazdu, komentarze innych użytkowników, czy też możliwość skorzystania z pobliskich kamer. Do tego informacje o pobliskich stokach. Wszystko co niezbędne by zorientować się w warunkach dojazdy jak i wypoczynku.

Aplikacja SKIraport dostępna jest za darmo. Każdy kto myśli o zimowym wyjeździe na Polskie stoki powinien mieć ją w swoim telefonie.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Jedziecie w góry? Te aplikacje pomogą znaleźć najlepsze szlaki i stoki

18
OPROGRAMOWANIE 12.01.2016 | Łukasz Maślanka

Pisaliśmy już o najlepszych aplikacjach, które pomogą znaleźć nocleg podczas wypadu w góry. Teraz mamy dla Was zestaw dobrych programów, dzięki którym odkryjecie szlaki do górskich wędrówek i stoki, na których panują najlepsze warunki do narciarskiego szaleństwa. Aplikacjo! Powiedz, dokąd jechać? Zanim wybierzemy miejsce górskiego wyjazdu, warto sprawdzić, jakie panują w nim warunki. Nie tylko te na stokach (np. ile jest na nich śniegu), ale też, jaka jest pogoda, czy istnieje ryzyko lawinowe... Te informacje mogą mieć decydujący wpływ na to, dokąd ostatecznie się wybierzemy na górskie…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.