SMART Utility SMART Utility 3.23

Strona główna Mac Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Po​bierz program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

SMART Utility to niewielkie narzędzie przeznaczone do nadzorowania pracy dysków podłączonych do Maka. Poza wbudowanym dyskiem jest w stanie odczytać informacje także o niektórych dyskach USB, FireWire i Thunderbolt.

Dzięki SMART Utility można zdobyć niezbędne informacje na temat dysków Maka. Program wyświetla model, numer seryjny, numer dysku, wersje oprogramowania układowego, wersję złącza, a także inne parametry i charakterystyczne dla niego atrybuty. Ponadto program może przetestować dysk, sprawdzić jego żywotność i dowiedzieć się, jakie błędy napotkał w ostatnim czasie. Program pozwala także wprowadzić polecenia smartctl.

Ze SMART Utility można korzystać bezpłatnie przez 29 dni. Aby później skorzystać z programu, należy wykupić płatną licencję.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!