r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

SMARTKiss 1.1.33

Strona główna Android Gry Przygodowe

To bazująca na geolokalizacji gra towarzysko-społecznościowa, w której zamiast biegać za nieistniejącymi fizycznie obiektami (jak na przykład w Pokemon GO), biegamy za innymi graczami, których lokalizacje wyświetlają się na ekranie radaru, początkowo mającego zasięg 500 metrów. Po upatrzeniu innego gracza, można mu wysłać zaproszenie na spotkanie. Co ma przekonać do tego, by do spotkania doszło?

Po pierwsze – osobisty profil, coś na kształt Tindera, gdzie oprócz zdjęcia i krótkiego opisu podaje się swoje zainteresowania i upodobania, wybrane z dość ogólnikowej listy. Po drugie, wzmocnienie pozycji w rankingu graczy. Dzięki spotkaniom można „pocałować” swoje telefony, tj. zeskanować wygenerowane kody QR. Wymiana tych kodów nie tylko daje dostęp do komunikacji z drugim graczem, ale też pozwala zwiększyć zasięg radaru, zwiększając w ten sposób szansę zapoznania innych osób.

Interesujący jest tu tryb premium: dostajemy możliwość korzystania z dodatkowych funkcji gry nie za pieniądze – lecz za polecenia innym znajomym. Każde udane polecenie wydłuży czas działania trybu premium o 30 dni.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

SmartKiss: gra AR polskiej firmy, w której chwytasz nie Pokemony, lecz innych graczy

27
19.09.2016  •  Adam Golański

Najlepsze chwile Pokemon GO ma już za sobą, ale jak wspominaliśmy już nie raz, to nie w chwytaniu kieszonkowych potworów kryła się prawdziwa wartość tej aplikacji, ale we wprowadzeniu Wspomaganej Rzeczywistości pod strzechy. Pewne było, że zaczną się pojawiać kolejne gry, które wykorzystując geolokalizację, grywalizację i komunikację między graczami będą w stanie wciągnąć użytkowników w ciekawe aktywności. Jedna z takich aplikacji powstała w Polsce – i ma w sobie niezły potencjał natury towarzyskiej. Zamiast chwytać wirtualne obiekty, chwyta się w niej innych graczy. Niby Pokemon GO wypędził…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.