r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

SMITE oficjalnie wystartuje 24 marca, będzie turniej

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Hi-Rez Studios, znane z sieciowych strzelanek Tribes: Ascend czy Global Agenda, od jakiegoś czasu przygotowuje również grę typu MOBA o dość wdzięcznej nazwie Smite, rzecz jasna w modelu Free-2-Play. Projekt, który zdążył przez ostatnie kilka miesięcy zdobyć niemałe zainteresowanie fanów tego rodzaju rozgrywki, a także dziennikarzy, ma już swoją oficjalną datę premiery. Walki potężnych bogów rozpoczną się 24 marca.

W otwartej becie wzięło już udział przeszło 2,5 miliona graczy, więc oczywiście od razu zaplanowano wielki turniej, w Atlancie w USA. 29 i 30 marca zmierzą się tam cztery główne zespoły z Europy plus tyle samo z Ameryki Północnej, które wyłonione zostaną w eliminacjach rozpoczynających się 4 stycznia. Zmagania podziwiać będzie można na antenie Twitch.tv. Szczegóły wydarzenia dostępne są na jego stronie internetowej.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.