r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

SMS Biznes 1.0.74.0

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Aplikacja umożliwia wysyłanie wiadomości SMS bezpośrednio z komputera PC, za pośrednictwem Internetu.

Oprócz autonomicznej wysyłki wiadomości SMS, program integruje się z systemem SYMFONIA oraz z pakietem Office i pozwala na definiowanie harmonogramu wysyłek krótkich wiadomości tekstowych. Ułatwia to przygotowanie cyklicznych komunikatów oraz pozwala na planowanie przyszłej wysyłki pojedynczych, jak i masowych wiadomości SMS. Co więcej, dostępny jest także mechanizm alertów SMS, generowanych automatycznie, dzięki mechanizmom integracji SMS Biznes z Systemami SYMFONIA.

Wbudowana w program funkcja wyświetlania ogłoszeń, umożliwia kontakt z użytkowników programu i informowanie np. o nowościach w ofercie Sage Symfonii, aktualnych promocjach lub dostępnych aktualizacjach.

Uwaga!

  1. Pakiet 60 wiadomości SMS dostępny jest w cenie 9 PLN netto (15 gr za SMS).
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #6 09.02.2009 15:44

Niezbyt udany program - niedopracowany. Jest wiele aplikacji opartych o www. Nie trzeba nic instalować i działa bez zarzutu. Ja - ODRADZAM

  #5 02.11.2008 00:35

Wysyłałem dwa razy sms-a żeby utworzyć nowe konto, nie otrzymałem żadnego hasła zwrotnego. Próba zaimportowania pliku CSV kończy się błędem (inne programy importują go bez problemu). Reasumując, PROGRAMISTYCZNA PORAŻKA DEKADY. Omijajcie to szerokim łukiem.

  #4 11.10.2008 18:33

aplikacja super działała do czasu - teraz mam na koncie ponad 300 sms i w zaden sposób nie mozna jej otworzyc - wciaz wyskauje - wystapil problem a aplikacja i zostanie ona zamklnieta. Ni wiem czy to wina komputera ale chyba nie, wszystkie inne programy dzialaja bez zarzutu, czy samej aplikacji.

  #3 06.06.2008 16:17

Na szczęście nie miałem problemów z odinstalowaniem. Ale nic nie da się zrobić w tym programie, gdzie nie klikniesz wyskakuje błąd, aplikacja się zamyka. Mam windows i64, może na innych platformach jest inaczej.

  #2 23.08.2007 15:37

jak to odinstalować

  #1 27.07.2007 11:38

Naprawde super program - polecam! :)

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.