r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

SMS i e-mail z budki telefonicznej...

Strona główna Aktualności

Nowe automaty telefoniczne TP zastąpią do końca 2004 roku wszystkie obecnie działające aparaty starszego typu - tzw. "automaty niebieskie".

Użytkownicy automatu będą się posługiwali elektroniczną kartą telefoniczną z chipem, lepszą i trudniejszą do podrobienia od karty z paskiem magnetycznym. Gwarancję bezpieczeństwa ma zapewnić umieszczony w karcie nowoczesny układ scalony. Karty elektroniczne tego typu cieszą się coraz większą popularnością na rynku a ich sprzedaż systematycznie wzrasta.

Dodatkowym atutem zwiększającym funkcjonalność instalowanych obecnie automatów jest obsługujący je system monitorowania i nadzoru "PMS", pozwalający m.in. na szybkie wykrywanie i naprawę usterek. W przyszłości system ten umożliwi uruchomienie nowych usług takich jak: SMS i e-mail z automatu TP - prace nad nowymi usługami już trwają.

Automaty telefoniczne "Exanto" to technologicznie nowoczesna, sprawdzona w wielu krajach konstrukcja, odporna na akty wandalizmu i zmienne warunki atmosferyczne a także przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Kilkaset nowych automatów zostało już zainstalowanych w ośmiu większych miastach Polski: Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu, Szczecinie, Krakowie, Poznaniu, Katowicach i Łodzi.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.