SMath Studio SMath Studio 0.99.6839

Strona główna Windows Akcesoria Kalkulatory
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

SMath Studio to bezpłatny i rozbudowany kalkulator do wykonywania różnych obliczeń matematycznych, przeliczania formuł oraz pisania dowolnego tekstu.

Posiada wygodny i intuicyjny interfejs, zawierający ogromną ilość przydatnych narzędzi i wbudowany edytor przypominający kartkę papieru, na którym wykonujemy szereg różnych prostych i skomplikowanych obliczeń matematycznych. Program obsługuje również dodatkowe wtyczki, które w pewnym stopniu rozszerzają funkcjonalność kalkulatora.

Korzystając z programu możemy przeliczać formuły matematyczne, obliczać proste i złożone macierze, ułamki, całki, granice, logarytmy, liczby zespolone, funkcje trygonometryczne, a także nawet tworzyć zaawansowane wykresy i różne języki programowania. Znajdziemy w nim też przydatny leksykon matematyczny i przykładowe obliczenia matematyczne.

SMath Studio potrafi rysować wykresy dwu i trójwymiarowe, drukować i zapisywać do pliku wykonane obliczenia, a także wstawiać gotowe wzory i funkcje. Wśród nich znajdziemy między innymi wzory na funkcje trygonometryczne, hiperboliczne oraz na liczby zespolone czy wektory. Oprócz tego w jego zasobach nie mogło zabraknąć gotowych wzorów do wykonywania prostszych obliczeń jak odejmowanie, dodawanie, mnożenie, dzielenie lub potęgowanie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!