SNOW

Strona główna Windows Gry Sportowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Wielbiciele białego szaleństwa również mają swoje bezpłatne gry, skierowane choćby do narciarzy. Nie chodzi też wcale o starodawne, dwuwymiarowe produkcje, ale całkiem nowoczesne propozycje 3D. Jedną z najbardziej ambitnych, aspirującej nawet do miana lekkiego symulatora, jest na pewno projekt SNOW. Na bazie technologii CryENGINE stale rozwijane jest dzieło, które pozwala poczuć wirtualny śnieg przez nasz monitor.

Spora w tym oczywiście zasługa bardzo realistycznej oprawy graficznej. Śmigamy po fikcyjnych stokach szerokiego świata, sunąc po kopcach śniegu, by zostawić na nich ślady tuż przed wyskokiem w górę. Oczywiście wszelkie akrobacje w powietrzu, jak też ślizgi na poręczach, są mile widziane. Gra pozyskała wsparcie firm kojarzonych z tematem, który porusza, między innymi znanego RedBulla, POC Sports czy Line Skis.

Dzięki współpracy z nimi, dostajemy opcję skorzystania z rzeczywistego sprzętu czy ubiorów, przeniesionych do SNOW. W dostępnym katalogu jest kilkaset produktów do wyboru. Nie jeździmy też po stokach sami, bo gra nastawiona jest na dawanie nam poczucia bycia częścią szerszej społeczności. Porobicie sobie zdjęcia z kolegami z sieci, zaś potem poszybujecie wspólnie ponad czubkami ośnieżonych drzew...

Minimalne wymagania systemowe:

  • Dwurdzeniowy procesor 2.0 GHz
  • 4 GB RAM
  • Karta graficzna NVIDIA GeForce 4XX lub AMD Radeon HD 6XXX

Uwaga!

W celu instalacji gry należy pobrać program Steam - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z przyjaciółmi, których możemy między innymi np. zapraszać do rozgrywki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!