r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

SNOW

Strona główna Windows Gry Sportowe

Wielbiciele białego szaleństwa również mają swoje bezpłatne gry, skierowane choćby do narciarzy. Nie chodzi też wcale o starodawne, dwuwymiarowe produkcje, ale całkiem nowoczesne propozycje 3D. Jedną z najbardziej ambitnych, aspirującej nawet do miana lekkiego symulatora, jest na pewno projekt SNOW. Na bazie technologii CryENGINE stale rozwijane jest dzieło, które pozwala poczuć wirtualny śnieg przez nasz monitor.

Galeria programu

Spora w tym oczywiście zasługa bardzo realistycznej oprawy graficznej. Śmigamy po fikcyjnych stokach szerokiego świata, sunąc po kopcach śniegu, by zostawić na nich ślady tuż przed wyskokiem w górę. Oczywiście wszelkie akrobacje w powietrzu, jak też ślizgi na poręczach, są mile widziane. Gra pozyskała wsparcie firm kojarzonych z tematem, który porusza, między innymi znanego RedBulla, POC Sports czy Line Skis.

Dzięki współpracy z nimi, dostajemy opcję skorzystania z rzeczywistego sprzętu czy ubiorów, przeniesionych do SNOW. W dostępnym katalogu jest kilkaset produktów do wyboru. Nie jeździmy też po stokach sami, bo gra nastawiona jest na dawanie nam poczucia bycia częścią szerszej społeczności. Porobicie sobie zdjęcia z kolegami z sieci, zaś potem poszybujecie wspólnie ponad czubkami ośnieżonych drzew...

Minimalne wymagania systemowe:

  • Dwurdzeniowy procesor 2.0 GHz
  • 4 GB RAM
  • Karta graficzna NVIDIA GeForce 4XX lub AMD Radeon HD 6XXX

Uwaga!

W celu instalacji gry należy pobrać program Steam - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z przyjaciółmi, których możemy między innymi np. zapraszać do rozgrywki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.