r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

SNoRCZ Angielski

Strona główna Windows Edukacja i nauka Język angielski

SNoRCZ Angielski to ciekawa aplikacja wspomagająca naukę języka angielskiego na poziomach od A1 do C2, która udostępniona została dla interfejsu Modern (system Windows 8 i 10).

Galeria programu

Program kierowany jest dla początkujących, jak również średnio-zaawansowanych użytkowników chcących "podszlifować" swoją znajomość języka angielskiego. Nauka z tą prostą aplikacją odbywa się za pomocą metody zapamiętywania obrazkowego, a dostępne w jej obrębie słownictwo podzielone zostało ze względu na poziomy trudności oraz kategorie tematyczne.

SNoRCZ Angielski oferuje kilka sposobów przyswajania wiedzy. Możliwe jest przeglądanie kart ze słowami, odpowiadającymi im obrazkami oraz przykładowym ich zastosowaniem w zdaniach, jak również wpisywanie lub wybieranie słów na bazie wyświetlanych grafik. W głównym oknie aplikacji śledzić można swoje postępy w nauce. Program na bazie popełnionych błędów proponuje użytkownikowi powtórki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
sacc   11 #1 23.06.2017 07:46

Może by to i było do czegoś przydatne gdyby nie interfejs.
Klocki sa dobre dla dzieci w żłobku bo już w przedszkolu sięgają po książeczki.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.