r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

SONIC RUNNERS 2.0.3

Strona główna Android Gry Zręcznościowe

SONIC RUNNERS to kolejne mobilne wydanie przygód niebieskiego jeża, popularnej maskotki firmy SEGA. Tym razem jej autorzy postanowili skorzystać ze sprawdzonego gatunku runnerów, który dodatkowo nawiązuje do oryginału z 16-bitowych konsol.

Niestety przygodę z SONIC RUNNERS rozpoczynamy od pobrania sporego pakietu danych. Gra do zabawy wymaga stałego połączenia z siecią. Następnie musimy potwierdzić kilka licencji, podać swój wiek (jego wprowadzanie nie należy do wygodnych), by w końcu móc się cieszyć grą. Formalności jest zdecydowanie zbyt wiele. Zabawę w SONIC RUNNERS podzielono na misje. Jest nawet fabuła, która nie tylko wprowadza nas w świat gry, ale również prowadzi przez kolejne zadania. Jak przystało na runner nasz jeż porusza się sam. My odpowiadamy jedynie za jego skoki, dzięki którym omijamy przeszkody, zbieramy skarby i walczymy z wrogami.

Nie brakuje także mikropłatności. Za ich pomocą możemy odblokować bohaterów, ulepszenia i zdolności. Dodatkowe środki zdobędziemy także podczas zadań dziennych. Poza wspomnianym trybem fabularnym gra oferuje rankingi oraz możliwość rywalizacji ze znajomymi.

W SONIC RUNNERS zawodzi optymalizacja. Gra miewa problemy ze startem oraz płynnością co jest dodatkowo odczuwalne przy tak dynamicznej rozgrywce. Do tego irytują częste komunikaty. W Google Play znajdziemy wiele ciekawszych i bardziej przystępnych runnerów, a nowy Sonic trafi zapewne jedynie do fanów niebieskiego jeża.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Niebieski jeż wraca do korzeni, pędzi do przodu w darmowym Sonic Runners

5
25.06.2015  •  Tomasz Wrzesień

Chociaż jeż Sonic, niebieska maskotka firmy SEGA, dawno już przeskoczył w 3D, gracze wciąż najmilej wspominają czasy 16-bitowych konsol i szybkiego mknięcia przed siebie przez kolorowe etapy. W dobie ogromnej popularności urządzeń przenośnych, ojcowie sympatycznego bohatera postanowili powrócić więc do korzeni w kolejnej darmowej grze. W bezpłatnym Sonic Runners znowu poczujecie przypływ miłych wspomnień. Postać porusza się stale z lewej do prawej, zbierając po drodze oczywiście monety plus inne kosztowności. Tak jak niegdyś, należy omijać kolce, skakać ponad przepaściami, likwidować…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.