r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

SONIC RUNNERS 2.0.3

Strona główna Android Gry Zręcznościowe
Pobierz program w oficjalnym sklepie Google Play
lub zeskanuj:

SONIC RUNNERS to kolejne mobilne wydanie przygód niebieskiego jeża, popularnej maskotki firmy SEGA. Tym razem jej autorzy postanowili skorzystać ze sprawdzonego gatunku runnerów, który dodatkowo nawiązuje do oryginału z 16-bitowych konsol.

Galeria programu

Niestety przygodę z SONIC RUNNERS rozpoczynamy od pobrania sporego pakietu danych. Gra do zabawy wymaga stałego połączenia z siecią. Następnie musimy potwierdzić kilka licencji, podać swój wiek (jego wprowadzanie nie należy do wygodnych), by w końcu móc się cieszyć grą. Formalności jest zdecydowanie zbyt wiele. Zabawę w SONIC RUNNERS podzielono na misje. Jest nawet fabuła, która nie tylko wprowadza nas w świat gry, ale również prowadzi przez kolejne zadania. Jak przystało na runner nasz jeż porusza się sam. My odpowiadamy jedynie za jego skoki, dzięki którym omijamy przeszkody, zbieramy skarby i walczymy z wrogami.

Nie brakuje także mikropłatności. Za ich pomocą możemy odblokować bohaterów, ulepszenia i zdolności. Dodatkowe środki zdobędziemy także podczas zadań dziennych. Poza wspomnianym trybem fabularnym gra oferuje rankingi oraz możliwość rywalizacji ze znajomymi.

W SONIC RUNNERS zawodzi optymalizacja. Gra miewa problemy ze startem oraz płynnością co jest dodatkowo odczuwalne przy tak dynamicznej rozgrywce. Do tego irytują częste komunikaty. W Google Play znajdziemy wiele ciekawszych i bardziej przystępnych runnerów, a nowy Sonic trafi zapewne jedynie do fanów niebieskiego jeża.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Niebieski jeż wraca do korzeni, pędzi do przodu w darmowym Sonic Runners

5
ROZRYWKA 25.06.2015 | Tomasz Wrzesień (TomisH)

Chociaż jeż Sonic, niebieska maskotka firmy SEGA, dawno już przeskoczył w 3D, gracze wciąż najmilej wspominają czasy 16-bitowych konsol i szybkiego mknięcia przed siebie przez kolorowe etapy. W dobie ogromnej popularności urządzeń przenośnych, ojcowie sympatycznego bohatera postanowili powrócić więc do korzeni w kolejnej darmowej grze. W bezpłatnym Sonic Runners znowu poczujecie przypływ miłych wspomnień. Postać porusza się stale z lewej do prawej, zbierając po drodze oczywiście monety plus inne kosztowności. Tak jak niegdyś, należy omijać kolce, skakać ponad przepaściami, likwidować…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.