r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

SOSmart 4.3.3

Strona główna Android Podróże i transport Inne aplikacje dla kierowców

SOSmart to aplikacja alarmowa, która w razie wypadku powiadomi wybrane wcześniej numery telefonów i poda współrzędne GPS lub przybliżony adres zdarzenia. Powiadomienie można wysłać manualnie lub zdać się na automatyczne wykrywanie na podstawie wskazań czujników telefonu.

Galeria programu

W aplikacji należy się zalogować, a następnie podać kilka telefonów kontaktowych bliskich osób. W razie wypadku samochodowego, otrzymają SMS-y z informacją o tym oraz lokalizacją.

SOSmart może automatycznie wykrywać wypadek samochodowy i robi to bardzo dobrze, gdyż autorzy aplikacji testowali ją podczas prawdziwych zderzeń. Monitorowanie należy aktywować ręcznie przed rozpoczęciem podróży lub włączyć automatyczne śledzenie. Można także w ustawieniach włączyć ekran na stałe – wtedy aplikacja przez cały czas będzie pokazywać mapę i prędkościomierz. Można także skorzystać z „przycisku alarmowego”, który pozwala szybko wysłać wiadomości informacyjne bądź nawiązać kontakt z lokalnymi służbami ratowniczymi.

W SOSmart znajdziemy także listę najbliższych szpitali i izb przyjęć.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Aplikacje dla kierowców cz. 5 – wypadki i ratowanie życia

17
OPROGRAMOWANIE 01.02.2016 | Anna Rymsza

W piątej części cyklu o aplikacjach dla kierowców chcę poruszyć najmniej przyjemną stronę prowadzenia samochodu, czyli wypadki i sytuacje zagrażające życiu ludzi. Powiadom najbliższych, wezwij pomoc Nowe auta w Unii Europejskiej już niedługo będą wyposażone w system eCall, który w razie potrzeby automatycznie wezwie pomoc na miejsce wypadku. Na razie jednak jesteśmy zdani na siebie, co cieszy przeciwników automatycznego systemu, ale nie każdemu daje komfort psychiczny. SOSmart – telefon sam powiadomi o wypadku SOSmart to bardzo pomysłowa aplikacja alarmowa, która w razie wypadku…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.