r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

SP2 Beta dla Windows Vista wydany testerom

Strona główna Aktualności

Microsoft zgodnie z obietnicą udostępnił beta-testerom zrzeszonym w technicznym programie beta pierwsze wydanie testowe dodatku Service Pack 2 dla systemu Windows Server 2008 i Windows Vista. Występowanie obu systemów na liście zgodnych wersji Windows nie jest przypadkowe - dzięki zrównaniu podstawy kodowej Windows Vista SP1 i Windows Server 2008 poprawki opracowywane są wspólnie, dlatego też SP2 jest de facto pierwszym Service Packiem dla najnowszego systemu serwerowego.

SP2 dostępny jest dla członków programu beta po zalogowaniu w witrynie Connect. Testerzy oprócz możliwości pobrania obrazów ISO z dodatkami w różnych wariantach instalacyjnych otrzymali także opcję wdrożenia specjalnego skryptu, który dodając odpowiednie wartości do rejestru powoduje pojawienie się SP2 w usłudze Windows Update. Co nowego w SP2? Microsoft nie kryje, że skupił się na Windows Server 2008 i to właśnie on zyska najwięcej zmian i poprawek. Częściowo skorzystają z nich także użytkownicy Visty. Szerzej o planowanych zmianach pisaliśmy już w połowie października.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.