SPAMfighter Standard 7.6.159

Strona główna Windows Internet i komunikacja Programy antyspamowe
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Bezpłatny program służący do eliminowania niepożądanych wiadomości e-mail, najczęściej o charakterze reklamowym - czyli tzw. spamu.

SPAMFighter integruje się z popularnymi programami Microsoft Outlook i Outlook Express w postaci dodatkowego paska narzędziowego i tworzy specjalny folder na wiadomości zakwalifikowane jako spam. Program korzysta z internetowej bazy danych o spamie i przede wszystkim na tej podstawie kwalifikuje przesyłki. Możliwe jest także definiowanie "białej" i "czarnej" listy nadawców - do pierwszej z nich domyślnie dopisywane są wszystkie pozycje z książki adresowej.

W płatnej wersji Professional program oferuje dodatkowo m.in. możliwość blokowania listów w zależności od użytego języka, nielimitowaną ilość wpisów do "białej" i "czarnej" listy oraz wsparcie techniczne.

Uwaga!

  1. Wersja bezpłatna jest przeznaczona wyłącznie do niekomercyjnego użytku. Instalator wersji bezpłatnej umożliwia także przetestowanie przez 30 dni dodatkowych funkcji występujących w płatnej wersji Professional.
  2. Do pracy programu wymagany jest zainstalowany w systemie program Microsoft Outlook w wersji 2000, 2002 (XP), 2003 lub Outlook Express w wersji min. 5.0
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!