SPlayer 4.9.3

Strona główna Windows Multimedia Odtwarzacze plików audio i wideo
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

SPlayer to stworzony przez chińskich programistów odtwarzacz plików multimedialnych zdobywający coraz większą popularność na Starym Kontynencie.

Aplikacja podobnie jak większość konkurencyjnych rozwiązań oferuje wsparcie dla najpopularniejszych formatów audio i wideo (w tym AVI, RMVB, QuickTime, MPEG-2, MPEG-4, AC3/DTS, VP3/6/7, Indeo, MKV, WMV, MP4, MP3, WMA, FLAC), obsługę napisów (SRT, SUB, SSA, SMI, PSB, TXT, USF, XSS, SSF), możliwość tworzenia playlist, organizowania ulubionych multimediów czy pobierania napisów do filmów (aktualnie obsługiwany jest język angielski i chiński).

SPlayer wyróżnia się na rynku odtwarzaczy przede wszystkim niskim wykorzystaniem zasobów systemowych (CPU, RAM), niewielkim rozmiarem na dysku, możliwością renderowania filmu za pomocą procesora karty graficznej i otwartością kodu źródłowego. Program ponadto oferuje funkcję ShaderEngine umożliwiającą polepszanie jakości filmu przez wyostrzanie obrazu, usuwanie szumów czy podbijanie kolorów.

Kolejną z ciekawych opcji oferowanych przez SPlayera jest funkcja przechwytywania obrazu wideo i zapisu danej klatki (klatek) do pliku graficznego, czy możliwość wyświetlania obrazu z kamery podłączonej do PC.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!