r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

SQL Server 2008 RTM dopiero w trzecim kwartale 2008

Strona główna Aktualności

Microsoft oficjalnie poinformował, że wydanie finalnej wersji serwera baz danych SQL Server 2008 (nazwa kodowa Katmai) zostało przełożone dopiero na trzeci kwartał 2008 roku. Wcześniej, choć nie podawano konkretnej daty, mówiono o drugim kwartale tego roku. Informację podał na swoim blogu Francois Ajenstat, SQL Server Director of Product Management w firmie Microsoft.

Niezagrożona jest wielka premiera trzech nowych produktów - Visual Studio 2008, Windows Server 2008 i SQL Server 2008. Impreza jest zaplanowana na 27 lutego i wszystko wskazuje na to, że będzie niecodziennym wydarzeniem nie tylko z uwagi na jednoczesny debiut trzech produktów, ale także biorąc pod uwagę fakt, że Visual Studio 2008 RTM wydano jeszcze w listopadzie, a finalny SQL Server 2008 w ogóle nie ujrzy światła dziennego jeszcze przez kilka miesięcy po swojej premierze...

Póki co warto czekać na kolejną, tym razem kompletną funkcjonalnie wersję Community Technology Preview serwera SQL Server 2008 - ma zostać wydana w dniu premiery. Następnie, według zapowiedzi Microsoftu, w drugim kwartale pojawi się wersja Release Candidate.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.