r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

SQLDay 2011 we Wrocławiu już 18 czerwca

Strona główna Aktualności

W sobotę, 18 czerwca, we Wrocławiu odbędzie się kolejna edycja bezpłatnej konferencji SQLDay poświęconej w całości technologiom bazodanowym Microsoftu.

SQLDay to konferencja organizowana siłami społeczności, przez Polską Grupę Użytkowników SQL Server (PLSSUG) z okazji urodzin grupy. W agendzie tegorocznej edycji znajdziemy w większości sesje prowadzone przez znanych w środowisku ekspertów wyróżnionych tytułem MVP, a także przedstawicieli zaproszonych firm partnerskich. Podczas konferencji można będzie także skorzystać ze stoisk Ask The Expert, gdzie eksperci w różnych dziedzinach związanych z SQL Server będą czekać na najtrudniejsze pytania.

Udział w konferencji jest całkowicie bezpłatny, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Spotkanie planowane jest na około 200 osób i aktualnie pozostaje jeszcze połowa wolnych miejsc, warto jednak się pospieszyć.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.