r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

SQLite Administrator 0.8.3.2 Beta

Strona główna Windows Serwery i narzędzia dla specjalistów IT Narzędzia bazodanowe
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

SQLite Administrator to aplikacja znajdująca się w fazie rozwoju, ale stanowiąca już na tym etapie pełnowartościowe narzędzie pracy dla administratorów baz danych SQLite, ale nie tylko. Jego możliwości z pewnością docenią także osoby tworzące programy komputerowe, aplikacje na urządzenia mobilne czy proste strony WWW.

Galeria programu

Decydując się na korzystanie z SQLite Administrator w nasze ręce trafi funkcjonalność, umożliwiająca bardzo wygodne zarządzanie bazami SQLite. Z poziomu narzędzia, w trybie graficznym i z użyciem wbudowanych kreatorów stworzymy od podstaw tabele i poszczególne pola, indeksy, widoki, wyzwalacze oraz napiszemy i wykonamy dowolne zapytania. W przypadku tych ostatnich do dyspozycji użytkownika oddano wbudowany edytor SQL, oferujący opcje podświetlania składni oraz autouzupełniania kodu.

Inne dostępne w SQLite Administrator funkcje to import danych z plików CSV, eksport zawartości baz do formatów XLS / CSV / HTML / XML, a także opcja (przydatna dla użytkowników niezaznajomionymi z językiem SQL) generowania zapytań na bazie wyklikanych wcześniej w kreatorze tabel. Stanowi ono zatem nie tylko rozwiązanie, ułatwiające zarządzanie bazami SQLite, ale również narzędzie usprawniające naukę podstaw SQL-a.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
darek719   38 #1 30.10.2015 11:16

lekki program, wygodny interfejs, polska wersja jezykowa.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.