r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

SQLite GUI 1.5.0.1

Strona główna Windows Serwery i narzędzia dla specjalistów IT Narzędzia bazodanowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

SQLite GUI to poręczne i bardzo proste narzędzie, pozwalające zarządzać w trybie graficznym bazami danych SQLite. Stworzone ono zostało w celu usprawnienia obsługi zawartości zgromadzonych w bazach SQLite danych i ułatwienia wykonywania skomplikowanych zapytań.

Galeria programu

Jedną z największych zalet programu jest wbudowany edytor zapytań, który z pewnością docenią początkujący użytkownicy. Oferuje on w pełni konfigurowalną funkcje kolorowania składni, dostosowywanie słów kluczowych, numerowanie linii czy też obsługę wyrażeń regularnych, umożliwiając zapisywanie złożonych zapytań i ich łatwą edycję w przypadku błędów. Zapytania wykonywane są dopiero po ich zainicjowaniu w programie.

Ponadto SQLite GUI daje użytkownikowi możliwość tworzenia nowych baz SQLite i wygodnego kopiowania rezultatów zwracanych przez SZBD.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Dementor   36 #2 12.05.2017 19:32

@darek719: Przyzwoite narzędzie do zarządzania w trybie graficznym bazami danych SQLite. Plus za wbudowany edytor zapytań. Minus za hermetyczność pracy.

darek719   41 #1 30.10.2015 11:17

dobry program, wygodne skróty klawiaturowe.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.