SQLite GUI SQLite GUI 1.5.0.1

Strona główna Windows Serwery i narzędzia dla specjalistów IT Narzędzia bazodanowe
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

SQLite GUI to poręczne i bardzo proste narzędzie, pozwalające zarządzać w trybie graficznym bazami danych SQLite. Stworzone ono zostało w celu usprawnienia obsługi zawartości zgromadzonych w bazach SQLite danych i ułatwienia wykonywania skomplikowanych zapytań.

Jedną z największych zalet programu jest wbudowany edytor zapytań, który z pewnością docenią początkujący użytkownicy. Oferuje on w pełni konfigurowalną funkcje kolorowania składni, dostosowywanie słów kluczowych, numerowanie linii czy też obsługę wyrażeń regularnych, umożliwiając zapisywanie złożonych zapytań i ich łatwą edycję w przypadku błędów. Zapytania wykonywane są dopiero po ich zainicjowaniu w programie.

Ponadto SQLite GUI daje użytkownikowi możliwość tworzenia nowych baz SQLite i wygodnego kopiowania rezultatów zwracanych przez SZBD.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!