r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

SRS Audio Essentials 1.2.3.12

Strona główna Windows Multimedia Inne programy multimedialne
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

SRS Audio Essentials to narzędzie przeznaczone dla każdego użytkownika komputera stacjonarnego i przenośnego, dające pełną kontrolę nad wydobywającymi się z komputera dźwiękami, a także zwiększające ich jakość brzmienia poprzez stosowanie różnego rodzajów filtrów i dodatkowych narzędzi.

SRS Audio Essentials zwiększa i poprawia jakość każdego odtwarzanego dźwięku lub muzyki i zapewnia ekscytujące wrażenia z przestrzennego dźwięku w grach komputerowych lub podczas słuchania muzyki i oglądania filmów. Możliwe jest korzystanie z predefiniowanych ustawień dla różnych urządzeń podłączonych do komputera - obsługiwane są głośniki zewnętrzne, słuchawki oraz głośniki wbudowane w laptopach.

Korzystając z tego oprogramowania zlikwidujemy szumy i inne zakłócenia podczas odtwarzania różnych dźwięków i muzyki na komputerze. Ulepszymy jakość brzmienia stosując dodatkowe basy, głębię, a także używając wbudowanej technologii SRS Trubass, która poprawia dźwięk przekazując niskie tony z subwoofera na słuchawki lub inne głośniki podłączone do komputera.

Program jest w pełni kompatybilny z popularnymi serwisami internetowymi (YouTube, Vimeo, Last.fm, Yahoo Music), a także z niemal wszystkimi odtwarzaczami multimedialnymi typu Windows Media Player, QuickTime, Winamp, RealPlayer, VLC Media Player czy Foobar 2000. Oprócz tego oferuje elegancki i intuicyjny interfejs oraz wbudowany tryb Voice przeznaczony wyłącznie dla podcastów i audiobooków.

Uwaga!

  1. SRS Audio Essentials dostępny jest w wersji demonstracyjnej i posiada różne ograniczenia, w tym między innymi brak możliwości wyrównywania poziomu głośności oraz wyłączono obsługę trybu słuchawkowego i dostrajania dźwięku dla filmów i gier.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Lenovo   8 #6 07.07.2013 10:28

Jeden wielki fajans,płatny.

  #5 06.07.2013 06:17

Mam WIN 7 i jak to zainstalowalem to bylo ok.Tepszy dzwiek i w ogole.W momencie kiedy wylacze kompa i ponownie go wlacze,wlaczam muzyke i jest cisza???Zero glosu!!!Dopiero jak to odinstaluje dzwiek powraca???HELP

  #4 06.04.2013 20:33

Jak można testować coś co nie jest w pełni sprawne?
Czyli co mam testować
W taki sam sposób można testować auto bez kół taka jazda próbna na sucho. Debile!

  #3 29.01.2013 23:48

dla zielonych: zobiłem mały test przełaczając wyjścia dźwięku z karty dźwiękowej na ten program i sczena mi opadła słysząc jak ten nib y ulepszacz zniekształca dzwięk bo dodaje jedynie niskie i wysokie tonydo tego wraz z programem uruchamia się pare dodatkowych usług które zajmuja prawie 100mb ramu, kolejny niepotrzebny program dla ciemnych mas, tyle w temacie

  #2 20.10.2012 21:55

można używać program przez cały czas tylko z ograniczeniami.

  #1 20.08.2012 18:29

mam pytanie, czy to jest wersja trial ograniczona czasowo i funkcyjnie czy można używać tego programu przez czały czas tylko z tymi ograniczeniami

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.