SRS Audio Essentials 1.2.3.12

Strona główna Windows Multimedia Inne programy multimedialne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

SRS Audio Essentials to narzędzie przeznaczone dla każdego użytkownika komputera stacjonarnego i przenośnego, dające pełną kontrolę nad wydobywającymi się z komputera dźwiękami, a także zwiększające ich jakość brzmienia poprzez stosowanie różnego rodzajów filtrów i dodatkowych narzędzi.

SRS Audio Essentials zwiększa i poprawia jakość każdego odtwarzanego dźwięku lub muzyki i zapewnia ekscytujące wrażenia z przestrzennego dźwięku w grach komputerowych lub podczas słuchania muzyki i oglądania filmów. Możliwe jest korzystanie z predefiniowanych ustawień dla różnych urządzeń podłączonych do komputera - obsługiwane są głośniki zewnętrzne, słuchawki oraz głośniki wbudowane w laptopach.

Korzystając z tego oprogramowania zlikwidujemy szumy i inne zakłócenia podczas odtwarzania różnych dźwięków i muzyki na komputerze. Ulepszymy jakość brzmienia stosując dodatkowe basy, głębię, a także używając wbudowanej technologii SRS Trubass, która poprawia dźwięk przekazując niskie tony z subwoofera na słuchawki lub inne głośniki podłączone do komputera.

Program jest w pełni kompatybilny z popularnymi serwisami internetowymi (YouTube, Vimeo, Last.fm, Yahoo Music), a także z niemal wszystkimi odtwarzaczami multimedialnymi typu Windows Media Player, QuickTime, Winamp, RealPlayer, VLC Media Player czy Foobar 2000. Oprócz tego oferuje elegancki i intuicyjny interfejs oraz wbudowany tryb Voice przeznaczony wyłącznie dla podcastów i audiobooków.

Uwaga!

  1. SRS Audio Essentials dostępny jest w wersji demonstracyjnej i posiada różne ograniczenia, w tym między innymi brak możliwości wyrównywania poziomu głośności oraz wyłączono obsługę trybu słuchawkowego i dostrajania dźwięku dla filmów i gier.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Lenovo   8 #6 07.07.2013 10:28

Jeden wielki fajans,płatny.

  #5 06.07.2013 06:17

Mam WIN 7 i jak to zainstalowalem to bylo ok.Tepszy dzwiek i w ogole.W momencie kiedy wylacze kompa i ponownie go wlacze,wlaczam muzyke i jest cisza???Zero glosu!!!Dopiero jak to odinstaluje dzwiek powraca???HELP

  #4 06.04.2013 20:33

Jak można testować coś co nie jest w pełni sprawne?
Czyli co mam testować
W taki sam sposób można testować auto bez kół taka jazda próbna na sucho. Debile!

  #3 29.01.2013 23:48

dla zielonych: zobiłem mały test przełaczając wyjścia dźwięku z karty dźwiękowej na ten program i sczena mi opadła słysząc jak ten nib y ulepszacz zniekształca dzwięk bo dodaje jedynie niskie i wysokie tonydo tego wraz z programem uruchamia się pare dodatkowych usług które zajmuja prawie 100mb ramu, kolejny niepotrzebny program dla ciemnych mas, tyle w temacie

  #2 20.10.2012 21:55

można używać program przez cały czas tylko z ograniczeniami.

  #1 20.08.2012 18:29

mam pytanie, czy to jest wersja trial ograniczona czasowo i funkcyjnie czy można używać tego programu przez czały czas tylko z tymi ograniczeniami