reklama

SRWare Iron z lepszą obsługą MathML

Strona główna Aktualności

O autorze

Pojawiła się już 24. wersja przeglądarki internetowej SRWare Iron bazującej na Google Chrome. Została ona stworzona przez niemieckich programistów w odpowiedzi na niezadowolenie użytkowników wynikające z polityki prywatności stosowanej w produkcie Google.

Aplikacja bazuje na otwartym kodzie przeglądarki Chrome i na pierwszy rzut oka niczym się od niej nie różni. Zarówno interfejs użytkownika, jak również funkcjonalność oferowana przez SRWare Iron jest identyczna jak w oprogramowaniu firmy Google. Użytkownik ma do dyspozycji mechanizm przeglądania na kartach, funkcję przypinania i przemieszczania kart pomiędzy wieloma oknami, wbudowany menedżer pobierania plików, mechanizm blokowania wyskakujących okienek pop-up czy wygodny pasek do tłumaczenia stron internetowych.

W najnowszej wersji przeglądarki SRWare Iron oznaczonej numerkiem 24 znajdziemy wszystkie nowe funkcje jakie pojawiły się w Chromium 24. Wśród głównych zmian wprowadzonych w tym wydaniu programiści wskazują poprawki bezpieczeństwa oraz udoskonaloną obsługę MathML (matematycznego języka znaczników). Ponadto poprawiono szybkość działania samej aplikacji.

Przeglądarkę SRWare Iron 24.0.1350.0 można pobrać z naszego serwisu w dziale Programy → Internet i komunikacja → Przeglądanie stron WWW.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama