r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

SSD dla Kowalskiego - recenzja OCZ Vertex 2 100 GB

Strona główna Aktualności

O autorze

W naszym labie kolejna recenzja. Tym razem pod lupę wzięliśmy dysk SSD OCZ Vertex 2 100 GB.

Na naszych oczach rysuje się zmiana pokoleniowa w technologii dysków twardych. Rynek idzie mocno do przodu i tradycyjne dyski talerzowe coraz częściej odchodzą w cień. Wszystko to za sprawą technologii SSD. Póki co, dyski SSD są jeszcze na tyle drogie, że nie goszczą w każdym nowozakupionym pececie, ale nic już nie jest w stanie powstrzymać zapoczątkowanego trendu. Powszechne, optymistyczne nastroje wywoływane przez nową technologię doprowadziły do całkowitego przestawienia produkcji w firmie OCZ Technology właśnie na dyski SSD. To bardzo odważny, choć ryzykowny krok, ale producent widzi w tym ogromny potencjał. Po wyjątkowym urządzeniu, jakim był testowany przez nas dysk SSD OCZ RavoDrive 2 100 GB, przyszedł czas na bardziej przyziemne urządzenie tego producenta, a mianowicie dysk OCZ Vertex 2 100 GB.

Zapraszamy do lektury artykułu OCZ Vertex 2 100 GB - SSD dla Kowalskiego.

r   e   k   l   a   m   a

Polecamy także wcześniejsze materiały, między innymi recenzję klawiatury do iPada, nowego smartfona na Symbianie Nokia C7, taniego netbooka Acer Aspire ONE D255 czy materiał poświęcony ładowarce Technoline BC-900.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.