STOP N' GO STOP N' GO 1.2.0.0

Strona główna Windows Phone Narzędzia
Pobierz program
lub zeskanuj:

Prosty timer oraz stoper, który łączy w sobie prosty i ładny interfejs oraz bardzo dużą wygodę użytkowania. Element o którym zapomina wielu autorów tego typu aplikacji.

STOP N' GO dzieli się na trzy moduły. Pierwszy pozwala odliczyć nam określony przedział czasu. Możemy tego dokonać na dwa sposoby: tradycyjnie, w identyczny sposób jak ustawiamy godzinę systemowego alarmu oraz za pomocą specjalnego zegara. Składa się on z 3 okręgów, najbliżej środka są godziny, później minuty, a na zewnątrz sekundy. Przesuwając palcem po każdym z nich ustawiamy odpowiedni zakres czasu.

Drugi moduł posiada funkcje stopera. Poza zwykłym odliczaniem czasu, poniżej widnieje oddzielny zegar dla poszczególnych okrążeni. Ostatnia z zakładek to informacje o programie.

W ustawieniach możemy wybrać jak program będzie się zachowywał przy różnych sytuacjach, jakim dźwiękiem nas powiadomi oraz czy będzie wtedy wibrował. Domyślne ustawienia pozwalają komfortowo korzystać z programu zaraz po uruchomieniu. STOP N' GO nie tylko wygląda bardzo ładnie, ale dodatkowo dostępny jest za darmo i nie zawiera reklam.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!