S.U.A.V.E. na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy grę SUAVE: Sport-Utility Assault Vehicle Extreme! - bardzo dynamiczną i wciągającą strzelaninę, w której zasiadamy za sterami niewielkiego, opancerzonego pojazdu bojowego o nieprzeciętnych właściwościach jezdnych.

Nasz mini-czołg jest niebywale szybki, skrętny i dynamiczny przez co sterowanie nim na początku może sprawić pewne problemy, jednak po kilku chwilach treningu i odpowiedniej konfiguracji ustawień gry możemy cieszyć się z rozgrywki. Zadaniem gracza jest skuteczna eliminacja wszystkich wrogich pojazdów i sukcesywne przedostawanie się do kolejnych stref. Gra posiada kilka trybów trudności, szereg map oraz specjalny edytor plansz dzięki czemu nie znudzi się nam szybko.

Grę SUAVE: Sport-Utility Assault Vehicle Extreme! można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Strzelanki.

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. Polecamy recenzję długo wyczekiwanego przez fanów Final Fantasy XIII - nowego dzieła Square Enix, a także zapowiedzi Vanquish ekipy PlatinumGames oraz Metroida: Other M na Wii, za którego wzięło się Team Ninja. Ruszył ponadto konkurs Dragon Age: Przebudzenie - do wygrania wersje PC dodatku w cyfrowej formie.

© dobreprogramy