reklama

SUSE Linux Enterprise Real Time 10

Strona główna Aktualności

O autorze

Novell poinformował o udostępnieniu najnowszej wersji systemu operacyjnego czasu rzeczywistego SUSE Linux Enterprise Real Time 10.

Technologia czasu rzeczywistego firmy Novell umożliwia przydzielanie określonej mocy obliczeniowej poszczególnym zadaniom według ich priorytetu i zagwarantowanie, że przetwarzanie newralgicznych zadań nie będzie przerywane przez inne procesy. Zapewnia to wysoką przewidywalność wydajności najważniejszych procesów, co jest szczególnie istotne, gdy do najistotniejszych kryteriów oceny jakości obsługi należy czas.

Usprawnienia wprowadzone w SUSE Linux Enterprise Real Time 10 obejmują najnowsze, stworzone specjalnie z myślą o użytkownikach korporacyjnych technologie open source, radykalnie zmniejszające opóźnienia systemowe i zwiększające przewidywalność. Należą do nich osłanianie procesorów, dziedziczenie priorytetów, usypianie wątków oczekujących, wątki przerwań, timery wysokiej rozdzielczości i obsługa szybkich połączeń przez najnowsze rozwiązanie OpenFabrics Enterprise Distribution OFED 1.2.5. System jest przygotowany specjalnie dla użytkowników biznesowych i służy do wydajnej obsługi newralgicznych aplikacji, w działaniu których opóźnienia są szczególnie niepożądane.

Oprogramowanie SUSE Linux Enterprise Real Time 10 jest już dostępne na rynku. Sugerowana cena katalogowa rocznej subskrypcji wynosi 2500 USD. Obecni użytkownicy SUSE Linux Enterprise Real Time mają prawo do bezpłatnej aktualizacji oprogramowania. Wersję testową, więcej informacji o cenach i dostępności można znaleźć na stronie producenta.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama