SUSE Linux 10.1 gratis z OpenOffice.ux.pl

Strona główna Aktualności

O autorze

Maksymalnie do końca grudnia trwa promocja w której można bezpłatnie otrzymać pełną, komercyjną wersję systemu operacyjnego SUSE Linux 10.1. Gratisowe pudełko z oprogramowaniem SUSE Linux otrzymają wszyscy klienci sklepu internetowego firmy Ux Systems, którzy w okresie trwania promocji zakupią wielostanowiskową licencję OpenOffice.ux.pl.

Niniejsza propozycja jest doskonałą okazją do poznania komercyjnego wydania Linuksa bez konieczności angażowania dodatkowych środków finansowych. Promocja powinna zainteresować firmy, które już teraz wykorzystują otwarte oprogramowanie np. OpenOffice, a w przyszłości zamierzają migrować do bezpiecznego i stabilnego systemu operacyjnego jakim jest Linux. Do tej pory o zaletach Linuksa można było przekonać się tylko na podstawie bezpłatnych dystrybucji. Tylko teraz za darmo można mieć komercyjny SUSE Linux 10.1 wraz ze wsparciem technicznym przy instalacji oraz dokumentacją w języku polskim. Cena detaliczna SUSE Linux 10.1 do nabycia poza promocją wynosi 249,00 zł brutto.

Oferta promocyjna jest dostępna od dzisiaj do wyczerpania zapasów SUSE Linux 10.1 jednak nie dłużej niż do 31 grudnia 2006r. Licencje wielostanowiskowe OpenOffice.ux.pl uprawniające do otrzymania gratisu można nabyć w sklepie internetowym firmy.

© dobreprogramy
s