r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

SWFScan - sprawdź swoje aplikacje Flash.

Strona główna Aktualności
Laboratorium zabezpieczeń firmy Hewlett-Packard

wydało bezpłatne narzędzie do analizy plików *.swf wykonanych w programie Adobe Flash. SWFScan ma za zadanie wykrycie nieprawidłowości w aplikacji oraz zasugerowanie rozwiązania znalezionych problemów, na koniec generuje raport o znalezionych usterkach.

Działanie programu sprowadza się do dekompilacji kodu języka ActionScript (w drugiej lub trzeciej wersji) i jego analizy pod kątem wytycznych zawartych w bazie kodeksów Security Best Practices autorstwa Adobe. Billy Hoffman, który szefuje ekipie Web Security Research Group, twierdzi, że około 15% z 4 tysięcy przebadanych aplikacji Flash zawierały w kodzie loginy i/lub hasła, 35% naruszało wytyczne bezpieczeństwa firmy Adobe.

SWFScan można pobrać z poziomu naszego vortalu, w dziale PROGRAMY -> Programowanie -> Narzędzia pomocnicze dla webmasterów.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.