r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

SWsoft otwiera swoje przedstawicielstwo w Polsce

Strona główna Aktualności

O autorze

Firma SWsoft, jeden z wiodących producentów oprogramowania do automatyzacji oraz wirtualizacji serwerów, ogłosiła otwarcie swojego przedstawicielstwa w Polsce. Szefem polskiego oddziału z siedzibą we Wrocławiu został Jan Lekszycki, który będzie odpowiedzialny za sprzedaż oraz promocję produktów SWsoft w Polsce, Czechach, Słowacji oraz na Węgrzech. Jan Lekszycki ostatnio zarządzał firmą Domena.pl zajmującą się rejestracją i hostingiem domen. Z rynkiem usług internetowych związany jest od sześciu lat. Współtworzył firmy takie jak Internet Works i Livechat.

Zarząd SWsoft zdecydował się na otwarcie biura w Polsce z uwagi na dynamiczny rozwój rynku technologii informatycznych - wyjaśnia Jan Lekszycki. Widzimy w Polsce, jak i w pozostałych krajach naszego regionu ogromny potencjał. Moim celem jest wprowadzenie SWsoft do grona najbardziej liczących się i cenionych marek w obszarze wirtualizacji i zarządzania serwerami w regionie CEE - dodaje.

SWsoft dostarcza kompletny zestaw produktów do automatyzacji i wirtualizacji serwerów efektywnie wspierających praktycznie każdy rodzaj usług hostingowych na głównych platformach. Oferta SWsoft skierowana jest do firm telekomunikacyjnych i hostingowych oraz niezależnych dostawców oprogramowania oraz klientów korporacyjnych. Do najbardziej znanych produktów SWsoft należą: Virtuozzo, Plesk, SiteBuilder, HSPcomplete i PEM. Udostępniają one zintegrowane rozwiązania do wirtualizacji, zarządzania usługami hostingowymi, kreacji stron WWW oraz do całościowej automatyzacji centrów danych.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.