SYMFONIA Finanse i Księgowość 2014.c

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Program do prowadzenia tzw. pełnej księgowości, wchodzący w skład pakietu dla małych i średnich firm SYMFONIA Premium.

Umożliwia przeprowadzanie wszystkich operacji księgowych - od budowania planu kont i łatwego księgowania dokumentów poprzez automatyczny bilans zamknięcia, pełne rozrachunki i rozliczenia, aż do gotowych lub zdefiniowanych przez Użytkownika zestawień i sprawozdań (np. płynności finansowej przedsiębiorstwa). Umożliwia wybór długości roku obrachunkowego - do 22 miesięcy, a także obsługuje lata obrachunkowe przesunięte względem lat kalendarzowych.

Pozwala na pełną obsługę rozliczeń VAT przy transakcjach zagranicznych, w tym obsługę transakcji wewnątrzunijnych (WNT i WDT).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

dużo możliwości
cena, późno wprowadzane zmiany, toporne wsparcie
ocena użytkownika
05.09.2015 23:24 • Recenzja do wersji 2014.c

Symfonia kiedyś była zaawansowanym i nowoczesnym programem. Niestety po latach się zmieniło - cena nadal kosmiczna, wsparcie słabe, archaiczny silnik - możliwości ma dużo tylko te słabe wsparcie techniczne. Więcej info o programie (w tym i wsparcie) znajdziecie na stronie mojego biura rachunkowego http://www.brgrzesiak.pl. Pozdrawiam. Jarek

raczej brak
stara technologia
ocena użytkownika
19.01.2014 21:41 • Recenzja do wersji 2014.a

Symfonii nie polecam żadnej nowoczesnej firmie, tak jak i programów dosowych - można w zamian kupić jakiś zintegrowany system i nie bawić się jak za króla Ćwieczka w przenoszenie danych między modułami. Znam trochę osób związanych z księgowością i największymi skamielinami są księgowe-wielbicielki Symfonii. Są to przypadki ciężkie w leczeniu i odporne na wiedzę. Wymrą jak dinozaury.