reklama

SYMFONIA Płace 2012

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Program wspomagający zarządzanie płacami w firmie, wchodzący w skład pakietu dla małych i średnich firm SYMFONIA Premium.

Uwzględnia różne sposoby wynagradzania (kwotowe, dzienne, godzinowe, prowizyjne, akordowe, nagrody, premie, zasiłki, odprawy) na podstawie umów o pracę, umów cywilnoprawnych i innych. Umożliwia definiowanie własnych elementów płacowych, własnego systemu wynagrodzeń, grupowanie pracowników według dowolnych kryteriów. Przyspiesza comiesięczne i roczne rozliczenia - generuje listy płac, potrzebne zestawienia, druki i raporty, drukuje przelewy, wspomaga rozliczenia z ZUS.

W stosunku do bardziej rozbudowanej odmiany Kadry i Płace nie pozwala na generowanie i ewidencjonowanie dokumentacji kadrowej.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #4 26.02.2016 11:57

Jak dla mnie wcale to on niezawodny nie jest. Jeden program stworzony dla jednej potrzeby i takie problemy... Ja ogólnie pracuje na programie magazynowym http://www.systim.pl i dodatkowo jakiś czas temu dołożyli też Kadry i Płace i wolę tam działać. Zawsze, gdy pojawi się jakiś ewentualny błąd - mogą go poprawić w kodowaniu, a tutaj co zrobię? Nie polecam.

  #3 09.04.2008 19:37

zgadzam sie z przedmówcą-niby taki super a wcale tak nie jest.mam "przyjemność"pracować z tym programem i czasem potrafi wiele namieszać np w liście płac, co pracy kadrowej nie ułatwia :/

  #2 04.04.2008 08:21

Nie ważne jaka wersja... Tego programu trzeba się wystrzegać... Wsparcie tylko dla pakietu biurowego M$! Wstyd! Takie tworzenie oprogramowania to w dzisiejszych czasach straszny anachronizm...

  #1 29.12.2006 17:29

To jest wersja 2006, a nie 2007. Nawet na stronie producenta nie ma jeszcze wersji 2007.

reklama