reklama

Są chętni na markę Section 8 oraz niewydaną grę Minimum od TimeGate Studios

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Marki zamkniętego w tym roku TimeGate Studios, przez niektórych kojarzonego jako ekipa, która pomogła Gearbox Software wydać na świat Aliens: Colonial Marines, cieszą się sporą popularnością pośród firm z branży. Mają oni na oku zarówno dosyć ciepło przyjętą strzelankę Section 8, jak też nigdy nieukończone Minimum w modelu F2P. Należy jak najbardziej w najbliższych latach spodziewać się powrotu któregoś z nich.

CNH Partners wspólnie z Digital Tribe Games zaoferowali za obie marki 50 tysięcy dolarów gotówką plus 25% tantiemów, przebijając dotychczasową ofertę Atari SA, przyjętą ciepło przez udziałowców. SouthPeak Interactive, które przyczyniło się do zniknięcia TimeGate, wytaczając zespołowi proces, daje na razie odpowiednio 50 tysięcy i 50%, a to też więcej, niż szykowali na zaklepanie przejęcia Francuzi. Kolejne zainteresowane strony domagają się rozpatrzenia sprawy na nowo.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama